Loading...
جستجو   :  
تعداد :6          صفحه 1 از 1
جزیره زیبای موریس
ویدیویی زیبا از جاذبه های گردشگری جزیره زیبای موریس را در ادامه تماشا کنید
ادامه ...
درباره ارمنستان
اگر دوست دارید به یکی از کشور های اطراف ایران سفری داشته باشید، پیشنهاد ما به شما کشور ارمنستان میباشد.ارمنستان کشوری در شمال ایران و جنوب منطقه قفقاز است که در طول سال دارای دو فصل بهار و تابستان میباشد . با اینکه ارمنستان زمستان های پر بارشی دارد ولی به هیچ وجه تصور سرمای سختی را نداشته باشید چرا که این کشور به دلیل قرار گرفتن در بین کوه ها از همه طرف، به هیچ عنوان بادهای سرد ندارد و برف، چیزی به جز ارمغان برف بازی و لذت بردن از منظره ای سفید پوش را ندارد.حال به نکاتی هر چند کوچک برای راحتی بیشتر در سفر میپردازیم .
ادامه ...
سوباتان
سوباتان در اصل نام ییلاقی در غرب لیسار در نزدیکی شهر تالش واقع در استان گیلان می باشد. ییلاق سوباتان از شمال به رودخانه زیبا و البته خروشان لیسار و از شرق به جنگل های دیدنی و انبوه تالش و از طرف جنوب به ییلاق های آسبومار جوکندان و از غرب به دریاچه زیبای نئور و ییلاق های اردبیل متصل می شود.
ادامه ...
آبشار مارگون
یکی از زیباترین آبشارهای کشور ایران می‌باشد و در شهرستان سپیدان، دهستان مارگون واقع گردیده است. این آبشار در حقیقت سرچشمه رودخانه است و در بالای کوه هیچ رودخانه‌ای نیست، بلکه از بدنه دیواره صخره‌ای کوه، بیش از چند هزار چشمه وجود دارد که آب از آنها به بیرون ریخته می‌شود. از این حیث این آبشار هم بزرگترین و هم مرتفع‌ترین آبشار چشمه‌ای در جهان است.
ادامه ...
ایران جزء 20 کشور مقصد گردشگری
بلومبرگ در گزارشی نوشت: ایران جزو 20 کشوری است که توصیه می شود در سال 2017 حتما از آن بازدید شود.
ادامه ...
درياچه اليمالات
دریاچه سد الیمالات در ۸ کیلومتری نور در مسیر جاده نور ـ چمستان قرار دارد و فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود ۳ کیلومتر است. به عبارتی دریاچه الیمالات در مسیر جاده ارتباطی نور به چمستان قرار دارد و در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگرکلا جای گرفته است. فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود سه کیلومتر برآورد می شود.
ادامه ...

   1